Pomoc


1. Co jest potrzebne do słuchania stacji radiowych?

Potrzebujesz stabilnego połączenia z Internetem. Może to być: Wi-Fi, technologia mobilnego Internetu 3G/4G/5G lub połączenie przewodowe. Aby uzyskać jakość słuchania, szybkość połączenia internetowego powinna z reguły wynosić co najmniej 1-2 Mb/s. Podczas korzystania z mobilnego Internetu należy pamiętać, że ciągłe słuchanie radia internetowego o jakości strumienia 128 kb/s zużywa około 1,3 GB ruchu internetowego dziennie.

 

2. Co zrobić, jeśli radio nie działa?

Należy pamiętać, że większość stacji radiowych okresowo przez krótki czas prowadzi prace techniczne w celu poprawy jakości transmisji lub zasięgu. Nie zdarza się to codziennie, ale może spowodować przerwanie transmisji. Możesz także wykonać następujące niezależne kroki, które mogą pomóc rozwiązać problem:               
w przypadku niektórych wątków musisz poczekać 10-15 sekund, aż zostaną w pełni załadowane;
upewnij się, że urządzenie ma Wymagany poziom głośności;
spróbuj ponownie załadować stronę i ponownie uruchomić odtwarzacz;
upewnij się, że Twoje połączenie internetowe jest stabilne;
wyczyść pamięć podręczną i uruchom ponownie przeglądarkę;
upewnij się, że masz najnowszą wersję przeglądarki (w razie potrzeby zaktualizuj).
Jeśli powyższe kroki nie rozwiązały problemu, możesz wysłać zapytanie do formularza opinii, podając nazwę stacji radiowej i problem, który wystąpił w wiadomości. Postaramy się rozwiązać sytuację tak szybko, jak to możliwe.

 

3. Na czym opiera się klasyfikacja stacji radiowych w katalogu?

Klasyfikacja i pozycja każdej stacji radiowej w katalogu zależy od liczby unikalnych słuchaczy, a także czasu słuchania danego radia.